Turkish-Parts Club ||ıı| Index |ıı||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Röportaj

Tokio Hotel Röportaj Empty Tokio Hotel Röportaj

Mesaj tarafından musti C.tesi Mayıs 19, 2007 1:46 pm

Tom Georg ve Gustav'ın Bill Hakkındaki Düşünceleri:
*Georg: Bill son derece çirkin birisi! Sadece şakaydı. O şaşırtıcı bir şekilde davetsizce gelen sevimli birisidir. Ama akşam 4'ten sonra! Bill gerçek bir uykucu. Onu ay doğmadan önce rahatsız edemezsiniz. Ama bence hepimiz öyleyiz.

*Gustav: Başlarda bize enstrümanlarımızı taşımamızda yardım etmiyordu. Sürekli kendisinin şarkıcı olduğunu doğal olrakta enstrümanının mikrofon olduğunu ve sadece onu "taşıması" gerektiğini söylüyordu. Ama tabiki büyük bir problem olduğunda yardım ediyor. Ama bence çok çabalaması gerekiyor.

*Tom: Ben sadece diğerlerinin dediklerini tekrarlıyabilirim. Ve Bill hakkında sadece güzel şeyler söylerim yada hiç birşey.

Bill Georg ve Gustav'ın Tom Hakkındaki Düşünceleri:
*Georg: Tom çok sabırsızdır. Birazda heyecanlı. Eğer birşeyler iyi gitmezse kendini iğneler. İşte o zaman onu sakinleştirmek biraz zordur. Ama biz buna yardım etmek için buradayız.

*Gustav: Tom'un inanılmaz süper fikirleri var. Herzaman birşeyleri ilk öneren Tom'dur ve bu özelliğini seviyorum.

*Bill: Tom mutlu yada heyecanlı olduğunda çığlık atıyor! Bir insanın nasıl bu kadar yüksek ve tiz bir ses çıkardığı konusunda hiçbir fikrim yok.

Bill Tom ve Georg'un Gustav Hakkındaki Düşünceleri:
*Bill: Gustav grubun tek erkan kalkan şahsiyeti. Tipik baterist işte. O tam bir geri kafalı ama aynı zamandada açıksözlü. Tükenmeyen bir enerjisi var ama sakin biri. İyi kombinasyon!

*Tom: Bence biraz kaprisli. Eğer oratada ona dair bir kural varsa hemen sinirlenir. O zamanlar herkes için en hayırlı olan şey hemen kaçmaktır.

*Georg: Bazen gerçekten kafası atabiliyor ama çok iyi bir dost. Onu bu konuda çok takdir ediyorum

Bill Tom ve Gustavın Georg Hakkındaki Düşünceleri:
*Bill: Bir zamanlar Georg gizli bir günlük tutuyordu. Ama pekde gizli değildi çünkü biz onu bulduk ve okuduk.

*Gustav: Bir keresinde "Napıyosun?" diyer sorduğumuzda ne yaptıoğını söylemişti ve araştırdık. Bizim için hiçde güzel değildi.

*Tom: Benim ex'lerimden birine aşık olduğunu okudum. Ama aralarında hiç birşey olmadı. O zamandan onla hep dalga geçeriz. Georg biraz tembel hantal ahmak ve oyunbaz birisidir. Ama geceleride çok enerji dolu olur ve bir sürü güzel planları olur ama gündüzleri dedikelrinin pek bir önemi olmaz.
musti
musti
Admin
Admin

http://linkinpark.youneed.us/

- Similar topics